Twoje IP: 54.161.116.225

piątek, 24 listopada 2017 10:29
BankZywnosci

INFORMACJA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach wraz z Towarzystwem Społeczno - Kulturalnym Gminy Sędziejowice  informuje:

w dniu  1 marca (czwartek) 2018 roku

będzie wydawana żywność w ramach Podprogramu Pomocy Żywnościowej na lata 2014 – 2020.

Pomoc otrzymają osoby i rodziny, które są podopiecznymi tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej i znana jest ich sytuacja materialna.

Osoby, które nie są podopiecznymi Ośrodka Pomocy powinny były się zgłosić do Ośrodka w celu udokumentowania swojej sytuacji materialnej zgodnie z wcześniejszą informacją, która była na stronie internetowej gminy oraz były rozesłane informacje do sołectw.
Osoby, które tego nie zrobiły nie są uwzględnione na liście do paczek żywnościowych.
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice do umowy z Bankiem Żywności było zobowiązane przedstawić listę rodzin kwalifikujących się do paczek.

Wydawanie żywności będzie się odbywało w pomieszczeniach Gminnego Ośrodka Kultury od godz.10 -tej.
Poprawiony: czwartek, 22 lutego 2018 08:58