mod_vvisit_counterWszystkich199318

Twoje IP: 3.214.224.224
Dziś: Lut 25, 2020

GOPS WYDAWANIE ŻYWNOŚCI w dniu 27 stycznia (poniedziałek) 2020 roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek
wtorek, 21 stycznia 2020 08:45
BankZywnosciINFORMACJA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach wraz z Towarzystwem Społeczno - Kulturalnym Gminy Sędziejowice informuje, że:

w dniu 27 stycznia (poniedziałek) 2020 roku

będzie wydawana żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014 – 2020 Podprogram 2019

Pomoc otrzymają osoby i rodziny, które są podopiecznymi tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej i znana jest ich sytuacja materialna.
Osoby, które nie są podopiecznymi Ośrodka Pomocy powinny były się zgłosić do Ośrodka w celu udokumentowania swojej sytuacji materialnej zgodnie z wcześniejszą informacją, która była na stronie internetowej gminy oraz były rozesłane informacje do sołectw.
Osoby, które tego nie zrobiły nie są uwzględnione na liście do paczek żywnościowych.
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice do umowy z Bankiem Żywności było zobowiązane przedstawić listę rodzin kwalifikujących się do paczek.
Wydawanie żywności będzie się odbywało w pomieszczeniach Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach od godz. 12.00.

w dniu 28 stycznia (wtorek) 2020 r. o godz. 9.00

odbędą się warsztaty kulinarne w zakresie zdrowego i oszczędnego gospodarowania żywnością dla beneficjentów Programu.

Każda osoba korzystająca z pomocy żywnościowej ma prawo udziału w Działaniach Towarzyszących.